....Per aspera ad astra (přez překážky ke hvězdám)...

Pondělí

19. května 2008 v 21:46 | AnGeLiQue* |  My diary xD
Takže dneska bylo pondělí... někdo pondělí nemá rád.. ale ja mezi ty lidi patřím jen někdy..třeba když píšeme nějakou písemku..

Třeba dneska sme měli jenom 4 hodiny a to:
  1. Fyziku
  2. Chemii
  3. Češtinu
  4. Češtinu
To jsou fakt ty nejlepší předměty který mohli bejt .. No ale mohlo to by i horší..
O fyzice se rozdávali testy které jsme psali minulý týden a já se tomu tak šikovně vyhla.. Byla sem totiž na očkování a tím pádem sem se tomu šikovně vyhla xD..
Pak chemie.. no nebylo by to tak hrozný kdyby jsme neměli toho příšerného učitele (jestli ho nědko zná:KOLOROS) V"bec nedokáže vysvětlit látku a nás to vůbec nebaví xDxD..
A nakonec dvouhodinovka čeština.. to bylo docela hustý páč jsme psali pololetní písemku.. no a já radši ani bebudu řikat , jak to dopadlo.. Měla sem to sice hotový už asi dvacet minut před koncem a pak sme si s mojí nejlepší kámoškou Katie (její blog je ZDEE! a určo se na něj koukněte páč je fakt super) povídali a psali sme povídky na papír :)..
Pak sme měli oběd.. A pak sme šli s Katie do QuickBurgeru (kdo nezná tak je toněco podobného jako mekáč nebo KFC..) a tady sme si povídali o různecj povídkách a dokonce jsme vymyslli i pár společných ;-)
Takže tohle byl docela dobrej den :).. Jinak doufám že vás nenudim mejma kecama..
AnGeLiQue* xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama